Yaşam

Disney Executive’den Karayip Korsanları 6 açıklaması – Webtekno

Oyuncu Amber Heard’ın kendisine yönelttiği suçlamaların ardından Hollywood kariyeri sona eren Johnny Depp, Heard’a açtığı davayı kazandı. Bu olaydan sonra Depp’in mesleğine devam etmesi beklenirken, tabii ki… Karayip Korsanları’nın geleceğide merak ediyordu.

Serinin altıncı filmi 2018 yılında duyurulsa da filmle ilgili henüz bir detay yok. Depp’in diziye dönüp dönmeyeceği merak konusu olurken bugün, Disney Stüdyoları’nda Sinema Filmi Prodüksiyon Başkanı Sean Bailey’denBazı açıklamalar geldi.

Karayip Korsanları 6’da “yeni bir şey” olacak:

New York Times’a konuşan Bailey, altıncı filmin hikayesinin tamamlandığını ima etti. Bailey benzetmelerini şu biçimde anlattı:

Daha önceki filmleri onurlandıran, aynı zamanda yeni bir şeye sahip olmakgerçekten iyi, heyecan verici bir hikayemiz olduğunu düşünüyoruz

Bailey’nin açıklaması yeni bir sinemanın yolda olduğuna işaret ederken, bu kez iddiaya girildi” Johnny Depp geri dönecek mi? Geldi. Bailey bu argümanlara ekler. cevap veremempaylaştı.

Johnny Depp diziye geri dönecek mi?

Bu sorunun cevabı hala bilinmiyor. Ancak Karayip Korsanları serisinin arkasındaki akıl olan Jerry Bruckheimer daha önce The Hollywood Reporter’a söylemişti. Depp’i tekrar dizide görmek dileğiylepaylaşılan:

“Onu filmde görmeyi çok isterim. O bir arkadaş, harika bir oyuncu ve ne yazık ki kişisel hayatlarımız yaptığımız her şeyi etkiliyor.”

Amber Heard davası sürerken Depp’e mahkeme salonunda 300 milyon dolar teklif edilse bile asla geri adım atmazdı. Jack Sparrow olmayacakduyurmuştu…

sebinkarahisarhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu